V sklopu tehniškega dne smo z učenci od 1. do 9. razreda izvedli božično – novoletne delavnice.

Učenke in učenci od 1. do 5. razreda so na delavnicah ustvarjali iz različnih materialov. Nastali so leseni in papirnati božički, smrečice takšnih in drugačnih oblik, snežaki-kopitljački … Učenci so uživali v ustvarjanju in bili navdušeni nad končnimi izdelki.

Devetošolci so uporabili matematiko v poklicih, šestošolci pa so se računalniško opismenjevali. Učenci  7. in 8. razreda so izdelovali okraske iz papirja, gozdne škrate, adventne venčke iz kostanjev in pekli pecivo ter pripravljali suho sadje in zelenjavo za bazar. Pri delu nam je pomagala tudi zunanja sodelavka, ki je poskrbela, da so izdelki še bolj zanimivi. Trudili smo se tudi, da bi na zanimiv način okrasili jedilnico naše šole.  Na fotografijah si lahko ogledate, kako je potekalo naše delo.

Andreja Kosednar Lebar in Slavko Car