Avlo naše šole zavzema Minecraftov junak Steve, s katerim smo se predstavljali na razstavi IZUM konec meseca novembra. Mimoidoče je v Maximusu izzival, naj ocenijo njegovo prostornino. Po vrnitvi na šolo pa je začel izzivati tudi vse naše učence s prvo miselno nalogo sudoku. Ker je bila naloga prilagojena starosti učencev, so se lahko z njo soočili tako najmlajši kot tudi najstarejši. Odziv je bil zelo dober, saj je bila ob koncu meseca škatlica precej polna. A izžrebani so bili le  trije, ki so pravilno rešili nalogo. V zahvalo in spodbudo za nadaljnjo sodelovanje so prejeli tudi majhno pozornost.

Iskrene čestitke nagrajencem in tudi vsem ostalim, ki so sodelovali in premagali 1. Stevov mesečni izziv.

Nada Horvat in Inga Šernek