S ponedeljkom, 23.3.2020, je pričela šolska svetovalna služba OŠ Bakovci delovati na daljavo. Pedagoginja Ingrid Fiala Škarabot bom na voljo učencem, staršem in učiteljem vsak dan od 8.00 do 13.00 na e-naslovu ingrid.skarabot@gmail.com. Name se lahko obrnete v primeru kakršnihkoli vprašanj, dilem… v zvezi s šolskim delom ali kakšnim drugim področjem. Dosegljiva sem tudi za telefonski pogovor (za telefonsko številko pišite na zgoraj omenjeni e-naslov).
Učenci in starši ste vabljeni, da obiščete tudi spletno učilnico svetovalne delavke, ki jo najdete na spletni strani OŠ Bakovci, pod zavihek spletna učilnica – geslo za vstop ste prejeli preko e-Asistenta. Tukaj boste našli nekaj zanimivih gradiv, idej, povezav, nasvetov…., ki vam bodo lahko v pomoč oziroma vam  bodo pomagali krajšati čas.
Vabljeni, da si jo ogledate.
Lepo vas pozdravljam in vam želim vse dobro.

Ingrid F. Škarabot, pedagoginja