OBVESTILO OB PRIČETKU NOVEGA ŠOLSKEGA LETA

Prvi šolski dan

Učenci od 2. do 4. razreda pridejo v šolo ob 8.00. S seboj naj prinesejo copate, vse šolske potrebščine in plastenko za vodo.

Učenci od 5. do 9. razreda pridejo v šolo ob 7.45. S seboj naj prinesejo copate, peresnico, beležko in nahrbtnik za učbenike, ki jih bodo prejeli v šoli.

Učenci od 12. leta naprej imajo s seboj maske, ki jih morajo nositi izven matične učilnice.

Učenci v šolo vstopajo brez spremstva staršev oz. skrbnikov. Razredniki bodo učence in starše pričakali pred vhodom v šolo in jim dali vse osnovne informacije.

Pouk se bo zaključil ob 12.10. Učenci, ki so naročeni na kosilo, opravijo kosilo, nato pa gredo domov ali se vključijo v podaljšano bivanje.

V primeru, da po otroka prihajajo starši, le-ti ob določeni uri počakajo pred vrati šole ali pozvonijo na zvonec pri vhodnih vratih.

Prihod in odhod iz šole ostale dni:

Prihod v šolo:

• v času od 7.30 do 7.45 (razen za učence vključene v jutranje varstvo),

Odhod iz šole:

• učenci, ki odhajajo sami domov, šolo zapustijo ob koncu pouka oz. ob določeni uri,
  • tisti starši oz. skrbniki, katerih otrok bo imel spremstvo, počakajo pred vhodom v šolo ob določeni uri ali pozvonijo na zvonec pri vhodnih vratih

Pri vstopu v šolo si učenci razkužijo roke in upoštevajo medosebno razdaljo vsaj 1,5 metra.

Hišni red

Obvestilo staršem pred pričetkom novega šolskega leta