25. – 27.11.2015 je v Maximusu v Murski Soboti potekal tradicionalni festival znanja IZUM. Bakovska šola se je predstavila z razstavo, na kateri smo razstavili izdelke iz šolskega vrta, ki jih pomagajo obirati, sušiti in pakirati učenci naše šole. Sušeni listi mete in melise so idealni za čajno mešanico v prihajajočih dneh. Vonj sivke v šopkih pa pomirja in sprošča. Razstavili smo tudi sveže stisnjen sok jabolk in sušene jabolčne krhlje, ki so produkt letošnje jeseni.

Bakovska šola je prejela tudi priznanje RAZISKOVALNA ŠOLA, na podlagi srebrnih in zlatih priznanj, ki so jih prejeli učenci v preteklem šolskem letu.

Alenka Mujdrica Rožman