V ponedeljek, 7. 12. 2015, smo ob prazničnih melodijah izdelovali dekorativne izdelke, s katerimi smo okrasili šolske prostore. Naša šola je postala prava zimska pravljica, odeta v belino, ki si jo v naravi tako želimo. Izdelali smo namizne aranžmaje, kjer nam je svetovala in pomagala gospa Petra Smodiš. Čudoviti izdelki iz stiropora in odpadnih materialov krasijo našo jedilnico in oder. December je mesec obdarovanj, zato smo pripravili darilne vrečke z zelišči. Gospa Mojca Balažic nam je v delavnici predstavila kvačkanje božičnih motivov. Čudovite izdelke iz čebeljega voska so izdelovali v delavnici gospoda Janka Rožmana. Popolno predpraznično vzdušje pa nam je pričaral omamen vonj božičnih slaščic, ki so jih pekli učenci v gospodinjski učilnici. Vsem sodelujočim, še posebej zunanjim sodelavcem, se iskreno zahvaljujem.

Slavko Car, vodja tehniškega dneva