Hvala vsem, ki ste kakor koli pripomogli k izvedbi našega božičnega koncerta, še posebej moškemu vokalnemu kvintetu Aeternum. Hvala prof. Olgi Kous iz Glasbene šole Murska Sobota za klavirsko spremljavo ter mažoretkam in njihovi vodji Tadeji Bencak za lep nastop. Hvala otrokom iz vrtca Dokležovje, otroškemu, mladinskemu in učiteljskemu pevskemu zboru, šolskemu bandu, učencem nižje stopnje in vsem ostalim nastopajočim. Hvala staršem za razumevanje in podporo. Hvala donatorjem, ki so prispevali denarna sredstva, da sta naša pevska zbora dobila lepšo zunanjo podobo.

In na koncu hvala vsem, ki ste nas počastili s svojim obiskom. Vaš obisk je potrditev našega dela. Hvala za prostovoljne prispevke v šolski sklad.

Naj vas božični prazniki napolnijo s srečo, z notranjim mirom in življenjsko močjo, da boste v letu, ki prihaja, zmogli uresničiti vse zastavljene cilje. Pa srečno!

Jožica Lukač, ravnateljica