Končno je prišel težko pričakovani zadnji šolski dan. Vsi smo bili veseli in dobre volje. Učenci so dobili svoje »plačilo« za celoletni trud, spričevala. Eni so bili seveda bolj, drugi manj veseli. Skupaj smo preživeli še nekaj prijetnih uric in še kakšno rekli.

Med drugim smo naš zadnji šolski dan začeli s proslavo ob prihajajočem dnevu državnosti, ki bo v nedeljo, 25. 6. S tem smo želeli učence spomniti in opomniti, da naj nikoli ne pozabijo kje je njihov dom, njihova domovina. Približati želimo učencem našo preteklost, da bodo lažje razumeli sedanjost. In to je bil tudi namen naše današnje proslave, kjer so naši učenci znova pokazali, da se znajo potruditi in lepo nastopati.

Po zasluženem desetmesečnem delu vsem skupaj želimo prijetne in dolge počitnice.

Melita Potočnik