Dolge poletne počitnice so se končale in začelo se je šolsko leto 2018/19. Tako je napočil čas, ko so prvošolčki skupaj s starši prvič prestopili šolski prag. Najprej jih je sprejela njihova razredničarka. Sledil je kratki kulturni program. Učenci od 2. do 4. b razreda so izrekli glasbeno dobrodošlico z dvema pesmicama. Učence prvega razreda so pozdravili ga. ravnateljica Jožica Lukač, vodja podružnice ga. Metka Behek in župan občine Beltinci g. Milan Kerman. Slednji je v imenu občine seznanil starše o možnosti zavarovanja njihovih otrok. Sledilo je druženje z razredničarko. Za učence je sledila posebna malica s presenečenjem. Čas hitro teče in naše prijetno druženje se je  kaj kmalu končalo. Poslovili smo se z željo, da vsi skupaj uspešno zakorakamo v letošnje šolsko leto.

Sabina Rožman