Kako smo uživali danes v šoli! Bili smo v družbi z dvema ustvarjalkama, ki sta nam pripovedovali pravljice, zgodbe, basni, pesmi in uganke.
V Murski Soboti so namreč zopet mladinski ustvarjalci na srečanju Oko besede. Ob tej priložnosti radi pridejo med mlade bralce. Letos sta tako na našo šolo prišli Anja Štefan in Nataša Konc Lorenzutti.
Mladinsko pisateljico Natašo Konc Lorenzutti smo še posebej radi spoznali, saj smo v lanskem šolskem letu brali njeno knjigo Avtobus ob treh za Cankarjevo tekmovanje, pripovedovalko pravljic Anjo Štefan pa zato, ker znamo njene pesmice tudi zapeti in končno smo lahko poslušali njeno lepo  pripovedovanje v živo.
Še si želimo takih druženj, ki nas pritegnejo k branju in nas obogatijo ter polepšajo šolske dni.
Marija Antolin