V četrtek, 4. 2. 2021, je ob 10.00 potekala redna seja skupnosti učencev šole. Naša osrednja tema je bila izvedba šolskega otroškega parlamenta in udeležba na medobčinskem otroškem parlamentu. Letos se mladi parlamentarci ukvarjajo s poklici.

V manjših skupinah so se učenci pogovarjali o predlogih izvedbe aktivnosti v okviru šolskega parlamenta. Sprejeti so bili naslednji predlogi: izvedba ankete za vse učence šole, priprava videoposnetkov, pisnih izdelkov (spisov, pesmic, stripov), likovnih izdelkov, intervjujev ipd. K sodelovanju so povabljeni vsi učenci, na šolskem otroškem parlamentu pa bodo aktivno sodelovali po štirje predstavniki od 4. do 9. razreda. Šolski otroški parlament bo izveden na daljavo, predvidoma v torek, 23. 2. 2021, ob 14.30, medobčinski parlament, kjer bosta OŠ Bakovci zastopala dva predstavnika, pa bo potekal 24. 2. 2021.

Nuša Grah, mentorica SUŠ