Spet je leto naokrog in tudi letos se je naša šola udeležila Revije pevskih zborov v gledališču Park Murska Sobota. 12.4. zjutraj smo se pevci zbrali v šoli,kjer smo opravili generalno vajo,napolnili želodčke in se odpravili proti Murski Soboti. Vožnja na avtobusu je potekala glasneje kot ponavadi,saj je bilo treba ogreti glasilke in sprostiti duha. Letos so se zraven MPZ revije udeležili tudi OPZ,zato je ta dan za njih bil poln pričakovanj,treme in navsezadnje ponosa.Oba zbora sta se predstavila v 1.revijalnem delu,OPZ je nastopal drugi,MPZ pa so prišli na vrsto zadnji. Naši pevci so še enkrat več pokazali veliko mero poguma,znanja,odločnosti in dobrega glasu,ter nas znova naredili izjemno ponosne.
Iskrena hvala vsakemu pevcu posebaj,hvala pa tudi Vam dragi starši za vso razumevanje in podporo!

Klavdija Štuhec,zborovodja