Veliko truda, veselja in lepih misli smo združili in vam na včerajšnjem koncertu s pomočjo čudovito zvenečih tamburic Tamburaškega orkestra KD Ivan Kavčič Ljutomer, pod vodstvom Simone Pirc Katalinič, pričarali uvod v najlepše praznike v letu. Ob klavirski spremljavi Dejana Štuhca sta se predstavila otroški in mladinski pevski zbor in nam zapela  božične pesmi. Pod vodstvom učiteljice Klavdije Štuhec glasbeno delujeta na šoli dve glasbeni skupini, ki ustvarjata zelo različno glasbo. Narodnozabavni ansambel nas je s polko in z valčkom popeljal v dolino tiho in na sneg. Člani šolskega rock banda so dokazali, da so polni energije in glasbenega navdušenja. Naši najmlajši učenci so s plesom klicali jelenčka Rudolfa in se veselili, ko so oder napolnile snežinke. Učiteljica Klavdija Štuhec je na oder ponovno pripeljala pevski zbor zaposlenih na naši šoli in ob spremljavi tamburaškega orkestra je zazvenel Silvestrski poljub. Tudi letošnji koncert so popestrile bakovske mažoretke, ki jih vodi Tadeja Bencak. Iskreno se zahvaljujemo vsem, ki ste sodelovali in omogočili ta prelep večer.

Kolektiv OŠ Bakovci

S klikom na povezavo si lahko ogledate posnetek koncerta