Spet smo tu, na zadnji šolski dan v letu 2019. Lepo nam je, srečni smo, veseli, da smo spet skupaj pred tako čarobnimi prazniki kot je božič, dan samostojnosti in enotnosti Republike Slovenije, pa še novo leto 2020 je pred vrati.

Želeli smo, da nam ostanejo lepi in čarobni spomini na ta dan, zato smo na naši šoli dan začeli s proslavo, ki nas spominja in obenem opominja, kdo in kaj smo SLOVENCI …

Učenci so skozi pesmi, igre in deklamacije povedali, kaj čutijo do svoje domovine.

Med drugim nas je obiskal tudi Dedek Mraz, ki je naše učence, polne pričakovanja, obdaril z malim presenečenjem. To nam je omogočila naša KS Bakovci, za kar smo jim zelo hvaležni.

Vsem skupaj, učencem, delavcem šole in vsej širši skupnosti želimo miren in vesel božič ter srečno, zdravo in zadovoljno v novem letu 2020.

Melita Potočnik