V petek, 9. oktobra 2020, je na OŠ Bakovci potekal sprejem učencev 1. a v skupnost učencev šole. Predstavnici SUŠ Eva in Taja ter ravnateljica so v nagovoru in kratkem kulturnem programu učence seznanile s pravicami in dolžnostmi, ki jih bodo kot novi člani pridobili.

Mlajše prijatelje so s pesmijo in plesom ob tem pomembnem dogodku spremljali tudi učenci 2., 3. in 4. a, na strune pa je nežno zaigral petošolec Aljaž. Tudi naši prvošolci so ob pomoči razredničarke in učiteljice pokazali, da so se od prvega šolskega dne že veliko naučili in da so pripravljeni sprejeti naloge, ki jim jih nalaga skupnost učencev šole.

Po slovesni zaobljubi, da se bodo pridno učili, delali domače naloge in izpolnjevali druge obveznosti, so prvošolci prejeli listine in drobna darilca v spomin na dogodek.

Nuša Grah, mentorica SUŠ