15. junija 2023 se je od osnovnošolskih klopi poslovila še ena generacija. Svoj zadnji šolski dan so preživeli skupaj z učenci OŠ Bakovci.

Tako so se dopoldan še posebej poslovili od učencev 8. razreda s »predajo« ključa, ki so jo spremljale zabavne in navihane igre.

Popoldan je bila valeta, kjer so se devetošolci s prijetnim in sproščenim programom poslovili še od učiteljev in vseh delavcev OŠ Bakovci.

S plesom in prijetnimi predstavitvami svojega dela in življenja vseh devet let na OŠ Bakovci, so tako dokazali, da jim je bilo lepo in so svoje osnovnošolsko izobraževanje končali z lepimi občutki in se bodo radi spominjali teh časov.

Svojo valeto so popestrili s tradicionalnim plesom s starši, s katerim so jim pokazali, kako zelo jih imajo radi in jih spoštujejo.

Vsi skupaj želimo našim devetošolcem lepo prihodnost in naj dosežejo vse svoje življenjske cilje in želje.

Melita Potočnik