V petek, 1. 9. 2023, smo na OŠ Bakovci pozdravili in pospremili v šolske klopi naše prvošolčke. Učence in njihove starše sta nagovorili  g. ravnateljica Jožica Lukač in učiteljica Marjana Fister. Dobrodošlico ob sprejemu je učencem in njihovim staršem zaželel tudi župan MO Murska Sobota Damjan Anželj, ki je učencem v imenu MO Murska Sobota podaril knjigo Vesne Radovanovič Risal bom, ki pripoveduje o ilustratorju in častnem občanu Mikiju Mustru. MO Murska Sobota se zahvaljujemo za donirano enkratno denarno pomoč za starše prvošolcev in za sklenitev celoletnega nezgodnega zavarovanja za prvošolce.

Vsi skupaj si želimo, da bi se naši prvošolčki v šoli sprejeto in varno počutili in da bi jim prvi šolski dan še dolgo ostal v spominu.

Marjana Fister