Pretekli teden so nas v 1. razredu obiskali bodoči šolarji vrtca Murska Sobota iz enote Krtek.  Najprej so se učencih predstavili z nekaj pesmimi in jih tako lepo pozdravili in sprejeli medse. Potem so učenci skupaj z bodočimi šolarji naredili žabico, ki je hkrati logotip naše šole in lep spomin na prvi stik z nami. Tako kot pravi pesmica mini maturantov »…šole nič se ne bojimo, saj se radi vsi učimo, dobre volje gremo v šolo mi, dobre volje gremo v šolo vsi« tako tudi je; vsi se veselimo novega znanja in že neskončno pričakujemo novo šolsko leto, da se bomo še bolje spoznali.

učiteljici Marjana in Tjaša