V preteklem tednu smo opravili prvo sejo šolske skupnosti. Letos bodo učence zastopali Mia Donša (4. a), Enej Žlebič (4. a), Nik Magdič (4. b), Zoja Balek (4. b), Zala Brenholc (5. a), Dominik Kuzma (5. a), Ana Vohar Grah (6. a), Luka Kurnik (6. a), Ula Štefanec (7. a), Tine Černjavič (7. a), Aljaž Rogan (8. a), Davor Pomper (8. a), Eva Novak (9. a) in Martin Panker (9. a).

Učence je mentorica šolske skupnosti seznanila z nalogami in odgovornostmi predstavnikov, pozdravila pa jih je tudi ravnateljica in odgovorila na prva vprašanja, ki so se že porajala na sestanku.

Za predsednico šolske skupnosti je bila izvoljena Eva Novak, za namestnika pa Martin Panker. V ožjem odboru bosta šolo pomagala zastopati še Aljaž Rogan in Davor Pomper.

Nuša Grah, mentorica šolske skupnosti