V sredo, 7.2.2024, smo na šoli izvedli kviz znanja za učence od 6. – 9. razreda. Kviz je vodil  Luka Lukač, ki je za  učence  pripravil dva sklopa po 20 vprašanj . Učenci so se pomerili med seboj iz poznavanja različnih življenjskih področij. Enkrat so odgovarjali na vprašanja o glasbenih skupinah, drugič spet iz poznavanja športnih asov, zgodovinskih krajev, fizikalnih zakonitosti, šegah in navadah in še in še. Učenci so v mešanih skupinah pokazali visoko raven medvrstniške tolerantnosti in spoštljive komunikacije. Zmagovalno ekipo  v tem šolskem letu sestavljajo Aljaž Rogan, Žiga Papič (oba iz 8.a) in Rok Režonja (9.a). Vsi sodelujoči tekmovalci so bili nagrajeni z majhno pozornostjo. Doseženih uspehov smo se vsi veselili in spet dokazali  Več glav  – več ve.  Iskrene čestitke.

Alenka Kolenko, mentorica