Zaključna prireditev je na naši šoli vedno nekaj posebnega, ker jo oblikujejo učenci skupaj z mentorji. Pogumno so stopili na oder in se predstavili s številnimi zanimivimi nastopi. Dokazali so, da so odlični igralci, pevci, športniki, glasbeniki, plesalci … Pridno pišejo in likovno ustvarjajo za šolsko glasilo. Gospa ravnateljica Jožica Lukač je še posebej pohvalila učence, ki so dosegli priznanja na državni ravni. Veseli smo, saj jih je vsako leto več. Posegajo po najvišjih odličjih in dokazujejo, da s trudom lahko dosežejo veliko in še več. Naši najmlajši skupaj z mentoricami v okviru razširjenega programa pripravljajo dobrote, s katerimi smo se po prireditvi posladkali in okrepčali. Zahvaljujemo se vsem nastopajočim in njihovim mentorjem, saj so v nastope vložili veliko truda.