Osnovna šola Bakovci s POŠ Dokležovje se je tudi letos udeležila Družinskega piknika, ki je potekal v soboto, 8. 6. 2024, v parku v Murski Soboti. Prireditev se je odvijala vzdolž Trubarjevega drevoreda, za otroke vseh starostnih skupin pa so bile pripravljene številne dejavnosti in aktivnosti. Zvrstilo se je tudi nekaj glasbenih in plesnih nastopov ter dve predstavi. Naša šola se je na odru predstavila s tremi točkami. Učenci 3. a so ob spremljavi harmonike zapeli pesem Ob bistrem potoku je mlin, Patrik Kontrec, učenec 4. a razreda je ob spremljavi kohona zapel pesem Skrito v raju. Kot zadnji nastopajoči OŠ Bakovci  sta se predstavili Mija in Lena, ki sta zaplesali ob zvokih disco glasbe. Vsem hvala in čestitke za pogumno odpete, odigrane in odplesane točke.

Na prireditvi smo sodelovali tudi s stojnico, na kateri smo obiskovalcem ponudili igranje družabnih iger, ki smo jih v okviru projektov izdelali v tem šolskem letu. Najmlajši in tudi malo večji obiskovalci so se preizkusili v igrah in po njihovih besedah smo izdelali zabavne in poučne igre.

Poleg aktivno preživetega prostega časa, smo morda še komu dali idejo, da izdela svojo igro.

Več v galeriji.

učiteljice Saša Serec, Tjaša Lebar, Danica Medved, Andreja Kosednar Lebar, Sabina Rožman